Childe Harold Wills (1878–1940) bol jedným z prvých zamestnancov spoločnosti Ford. Bol autorom prvého námetu, z ktorého neskôr vzišlo modré oválne logo a neskôr sa stal prvým šéf dizajnérom novo založenej Ford Motor Company, kde zdokonaľoval priekopnícky Model T z roku 1908.

Jeho vzťah s Henrym Fordom sa postupne zhoršoval najmä preto, že Henry Ford nebol ochotný zavádzať Willisove nové vylepšenia, s ktorými neustále prichádzal, keďže Henry Ford bol vzhľadom na neuveriteľný úspech Modelu T, z ktorého sa za desať rokov predalo skoro pol milióna kusov, presvedčený o jeho dokonalosti.


Keď Wills Forda opustil, dostal dostatočný balík peňazí na založenie vlastnej firmy s cieľom vyrábať inovatívne a luxusné automobily. Jeho autá boli ale príliš drahé, predaj bol slabý a firmu zavreli v roku 1927.

Okrem iného sa jeho nová spoločnosť Wills Sainte Claire rozhodla vyriešiť jeden problém, ktorý mal Wills, keď v noci cúval a nevidel okolité prekážky a vždy do nich zvykol nabúrať.
Ako riešenie začlenil svetlo na zadnú časť auta, ktoré sa rozsvietilo po zaradení spiatočky, čím dal základ pre vývoj cúvacieho svetla.

Nie je to veľmi očarujúci príbeh, ale je to stále mimoriadne užitočná inovácia, ktorá prispela k zvýšeniu bezpečnosti riadenia vozidla.